BİZİ ARAYIN KONUMU AÇ
whatsApp ile mesaj gönder
0 236 231 02 41 info@al-tur.com
DE TR

Almanya Doğumlu Çocuklarda Anne veya Babaya Emeklilik Hakkı

01.07.2014 tarihinde Almanya'da çıkan yasa ile Almanyada doğan çocukların anne veya babalarına emeklilik hakkı verildi. Şartlara uygun olan kişiler Almanya doğumlu çocukları üzerinden emekli olmaya hak kazandı. Türkiye çapında yapmış olduğumuz işlemlerden bir çok kişiyi bu konuda emekli ettik ve yaşadığı sürece emeklilik haklarını da takip etmekteyiz. Yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda Türkiye'de Almanyada doğum yapan 400bin anne olduğunu ve bu annelerin emeklilik haklarının olduğunu biliyoruz. Firmamız olarak bu hakların sahk sahiplerine ödenmesi için gerekli hizmet ve çalışmalarımızı yapmaktayız.

Almanya'da doğan çocuklardan kazanılan haklar ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki şubelerimizden yada telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

ALTÜR ARAŞTIRMA MERKEZİ HAKKINDA

Kurucusu Nezaket Müftüoğlu şirketimizin 1994'den bu güne kadar bir çok ülkenin sosyal hakları ile ilgili araştırma yapıp bu ülkelerde çalışıp kesin dönüş yapan gurbetçilere haklarına kazandırmak için gerekli hizmetleri sağlamaktadır.

 

Avrupa ülkelerinde yıllarca bir çok gurbetçimiz ağır şartlarda çalıştı ve Türkiye 'ye kesin dönüş yaparak yaşamanı devam ettirdi.

 

Bir çok sosyal haklara sahip olan gurbetçilerimiz ülkenin yasasını, mevzuatını ve dilini bilmediği için bir çok haklarını ALAMADI.

 

1994 yılında kurduğumuz AL-TÜR ARAŞTIRMA MERKEZİ koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmaktadır. Türkiye çapında bir çok gurbetçinin haklarını getirip kendilerine ödemenin gururu içerisindeyiz. Avrupa ülkelerinde her yıl yeni çıkan yasaları takip edip hak sahibi olan kişilere bu konuda bilgi veriyoruz. 

DEVAMINI OKU