BİZİ ARAYIN KONUMU AÇ
whatsApp ile mesaj gönder
0 236 231 02 41 info@al-tur.com
DE TR

KURUMSAL

 

Misyonumuz

Kendini sürekli yenileyerek müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini sağlamak. Sektördeki lider konumumuzu korumak, büyümeyi sürdürüp topluma istihdam imkanları sağlamak

Vizyonumuz

AL-TÜR ARAŞTIRMA MERKEZİ olarak amacımız; Müşteri beklentileri üstünde hizmet vermektir.

Müşteri memnuniyeti süreçlerini tutarlı, sistematik olarak izlemektir. Müşteri odaklı çalışıp işlemlerimizi duyarlı bir şekilde düzenlemek, yürütmek ve geri bildirimlerde uyguladığımız şirket politikalarımız hakkında müşterimizi bilgilendirmektir. Müşterilerimizden gelen geri bildirimler iş süreçlerimizin iyileştirilmesinde ve geliştirilmesinde kullanılmakta olup müşteri odaklı yaklaşım gösterilmektedir.

 

 

 

Kurucu Mesajı / Nezaket Müftüoğlu

Avrupa ülkelerinde yıllarca bir çok gurbetçimiz ağır şartlarda çalıştı ve Türkiye 'ye kesin dönüş yaparak yaşamanı devam ettirdi.

Bir çok sosyal haklara sahip olan gurbetçilerimiz ülkenin yasasını, mevzuatını ve dilini bilmediği için bir çok haklarını alamadı.

1994 yılında kurduğum AL-TÜR ARAŞTIRMA MERKEZİ koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmaktadır. Şirketimiz Gurbetçilerin gereksinimleri doğrultusunda en doğru en hızlı ve güvenli hizmeti vermektedir.

ALTÜR ARAŞTIRMA MERKEZİ HAKKINDA

Kurucusu Nezaket Müftüoğlu şirketimizin 1994'den bu güne kadar bir çok ülkenin sosyal hakları ile ilgili araştırma yapıp bu ülkelerde çalışıp kesin dönüş yapan gurbetçilere haklarına kazandırmak için gerekli hizmetleri sağlamaktadır.

 

Avrupa ülkelerinde yıllarca bir çok gurbetçimiz ağır şartlarda çalıştı ve Türkiye 'ye kesin dönüş yaparak yaşamanı devam ettirdi.

 

Bir çok sosyal haklara sahip olan gurbetçilerimiz ülkenin yasasını, mevzuatını ve dilini bilmediği için bir çok haklarını ALAMADI.

 

1994 yılında kurduğumuz AL-TÜR ARAŞTIRMA MERKEZİ koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmaktadır. Türkiye çapında bir çok gurbetçinin haklarını getirip kendilerine ödemenin gururu içerisindeyiz. Avrupa ülkelerinde her yıl yeni çıkan yasaları takip edip hak sahibi olan kişilere bu konuda bilgi veriyoruz. 

DEVAMINI OKU