BİZİ ARAYIN KONUMU AÇ
whatsApp ile mesaj gönder
0 236 231 02 41 info@al-tur.com
DE TR

Vize, Bilet ve Otel Rezervasyonları

Elite Al-Tür seyahat acentamız ile tüm ülkeler için vize danışmanlık servisimiz bulunmaktadır.

Kısa süreli veya uzun süreli turistik vize, aile birleşimi vizesi, uzun süreli çalışma amaçlı vize, staj amaçlı vize, sözleşmeli personel vizesi, akademisyen vizesi, öğrenci vizesi için uzman kadromuz evrak bilgilendirmesi, çeviri ve tasdikler konularında danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Bilgi almak için aşağıdaki iletişim formunu doldurabilir veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

ALTÜR ARAŞTIRMA MERKEZİ HAKKINDA

Kurucusu Nezaket Müftüoğlu şirketimizin 1994'den bu güne kadar bir çok ülkenin sosyal hakları ile ilgili araştırma yapıp bu ülkelerde çalışıp kesin dönüş yapan gurbetçilere haklarına kazandırmak için gerekli hizmetleri sağlamaktadır.

 

Avrupa ülkelerinde yıllarca bir çok gurbetçimiz ağır şartlarda çalıştı ve Türkiye 'ye kesin dönüş yaparak yaşamanı devam ettirdi.

 

Bir çok sosyal haklara sahip olan gurbetçilerimiz ülkenin yasasını, mevzuatını ve dilini bilmediği için bir çok haklarını ALAMADI.

 

1994 yılında kurduğumuz AL-TÜR ARAŞTIRMA MERKEZİ koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmaktadır. Türkiye çapında bir çok gurbetçinin haklarını getirip kendilerine ödemenin gururu içerisindeyiz. Avrupa ülkelerinde her yıl yeni çıkan yasaları takip edip hak sahibi olan kişilere bu konuda bilgi veriyoruz. 

DEVAMINI OKU