BİZİ ARAYIN KONUMU AÇ
whatsApp ile mesaj gönder
0 236 231 02 41 info@al-tur.com
DE TR

Almanya İşçi Gönderim İşlemleri

Almanya işçi alımı yasası onaylandı 01.01.2020 tarihinde yürürlüğe girecek yasa uyarınca 61 farklı branşta Almanya'da bulunan firmaların ihtiyaçları doğrultusunda gerekli mesleki sertifikaya sahip olan işçiler sözleşmeleri yapılarak yerleştirlecek 10 bin işçi alımı yapacağını açıkladı. Mesleki eğitim sertifikasına veya üniversite diplomasına sahip olan ve gerekli şartları sağlayabilen herkes kendi  branşında çalışabilecek Almanya'da çalışmak isteyen biri, iş aramak amacıyla Almanya'ya gelip geçici oturum izniyle azami 6 ay süreyle iş arayabilecek veya Almanya daki firmalarla anlaşma yapıldığı takdirde işçilerimizin sözleşmeleri yapılarak işe başlamaları tarafımızca sağlanacaktır.

Tüm bu işlemlerin yürütülmesi, ilgili yönlendirmeler ve gerekli işlemlerin kontrolleri için bize şubelerimizden yada telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

ALTÜR ARAŞTIRMA MERKEZİ HAKKINDA

Kurucusu Nezaket Müftüoğlu şirketimizin 1994'den bu güne kadar bir çok ülkenin sosyal hakları ile ilgili araştırma yapıp bu ülkelerde çalışıp kesin dönüş yapan gurbetçilere haklarına kazandırmak için gerekli hizmetleri sağlamaktadır.

 

Avrupa ülkelerinde yıllarca bir çok gurbetçimiz ağır şartlarda çalıştı ve Türkiye 'ye kesin dönüş yaparak yaşamanı devam ettirdi.

 

Bir çok sosyal haklara sahip olan gurbetçilerimiz ülkenin yasasını, mevzuatını ve dilini bilmediği için bir çok haklarını ALAMADI.

 

1994 yılında kurduğumuz AL-TÜR ARAŞTIRMA MERKEZİ koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmaktadır. Türkiye çapında bir çok gurbetçinin haklarını getirip kendilerine ödemenin gururu içerisindeyiz. Avrupa ülkelerinde her yıl yeni çıkan yasaları takip edip hak sahibi olan kişilere bu konuda bilgi veriyoruz. 

DEVAMINI OKU